O NAS

Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm oraz instytucji jak i osób indywidualnych. W wykonywanych przez nas tłumaczeniach stawiamy na wysoką jakość, jednocześnie gwarantując terminowość realizacji zleceń, uczciwość i profesjonalizm.

Zachowanie poufności informacji dostarczanych przez klientów jest dla nas sprawą oczywistą i priorytetową. Kontakt za pośrednictwem Internetu, prosta procedura składania zamówień oraz nienaganna organizacja pracy pozwalają szybko i sprawnie, a przede wszystkim rzetelnie zrealizować każde tłumaczenie

Kadra tworząca Uni-Lingua składa się z wrażliwych na język, a jednocześnie doświadczonych i odpowiedzialnych filologów pełnych pasji oraz ludzi czynnych zawodowo zorientowanych na wąską, specyficzną specjalizację translacyjną (ekonomiści, prawnicy, lekarze, informatycy i inni) z uprawnieniami tłumaczy przysięgłych.

Szacunek wobec Klientów i ich zadowolenie są dla nas wartościami bezcennymi, dlatego też serdecznie zachęcamy do dzielenia się z nami wszelkimi sugestiami - dokładamy wszelkich starań, by współpraca z Uni-Lingua układała się najlepiej, jak to tylko możliwe.


Regulamin